Wyprawa do Rabkolandu

Utworzono dnia 13.06.2017

W czwartek 8 czerwca przedszkolaki, klasa I i II wybrałysię do Parku Rozrywki i Edukacji „Rabkoland” w Rabce Zdroju. Rabkoland jest największym w Małopolsce parkiem rozrywki dysponującym bogatą ofertą atrakcji rozrywkowych, typowych dla wesołego miasteczka. Usytuowany jest w województwie małopolskim w Rabce-Zdrój.

Oprócz emocjonujących przejażdżek takich jak: galopujące konie, lot samolotem, rowerki wodne, karuzele, gokarty, samochodziki, kolejki dla dzieci, konwój wodny, dom śmiechu, i wiele innych atrakcji.
Dzieci mogły pośmiać się, oglądając swoje odbicie w krzywych lustrach albo zwiedzając Wesołą Farmę. Dużo radości sprawił dzieciom Rura Park, gdzie w plątaninie schodów, kładek, zjazdów i labiryncie szaleli do oporu. Mogli też zobaczyć jak wygląda świat do góry nogami za sprawą Odwróconego Domu.
W parku największą popularnością cieszył się diabelski młyn i pałac strachu . Najwięksi śmiałkowie nie pominęli tych atrakcji.

Dyplom  „Małego  Wikinga” otrzymał każdy uczestnik wycieczki biorący udział i aktywnie uczestniczący w zajęciach na terenie Rodzinnego Parku  Rozrywki Rabkoland  „ Jak żyli wikingowie”.

GALERIE:

Rabka 3