Kolejne mistrzostwo Gminy dla Bogoniowic

Utworzono dnia 05.05.2016

W tym roku szkolnym reprezentacja chłopców zdobywa swój czwarty tytuł mistrzowski (tylko w jednych zawodach zostaliśmy sklasyfikowani na II miejscu). Od dwóch lat bronimy udanie ten tytuł, zdecydowanie wygrywając w zawodach halowych i na trawie. Gramy walecznie i zespołowo, potwierdzając gdzie naprawdę w gminie jest zlokalizowane piłkarskie centrum. Zespół oparty jest głównie na uczniach klasy piątej, przy współpracy szóstoklasistów.  W całym turnieju zdobywamy 12 bramek tracąc tylko dwie. Do turnieju zgłosiło się osiem zespołów. Podzieleni na dwie grupy graliśmy systemem każdy z każdym (2 x 8 minut). Nasza drużyna swoje eliminacyjne mecze rozgrywała na orliku w Zborowicach, gdzie pewnie wygrała wszystkie spotkania. Kolejne zmagania półfinałowe i finałowe były prowadzone już w Ciężkowicach. Jak się okazało również te spotkania wygraliśmy i pewnie sięgnęliśmy po tytuł mistrzowski.  Gratuluję znakomitego występu - kolejny etap będziemy rozgrywać 10 maja w Ciężkowicach.

Wyniki spotkań w grupie nr 1:

SP Bogoniowice – SP Zborowice            4 – 0 ( P. Kras x 2, Sz. Szczepanik, J. Kras)

SP Bogoniowice – SP Jastrzęnia n 2       2 – 1 (P. Kras , J. Kras )

SP Bogoniowice – SP Bruśnik                 3 – 1 (P. Kras, Sz. Szczepanik, Kras J.)

Półfinał:

SP Bogoniowice – SP Siekierczyna                2 – 0 ( P. Kras x 2)

Finał turnieju

SP Bogoniowice – SP Ciężkowice      1 – 0 (S. Nowak )

Skład drużyny  SP Bogoniowice:

K. Madej (br – kl. V), M. Miłkowski (kl. V), M. Szwarga (kl. V), P. Kras (kl. V), P.Gąsior (kl.V), Sz. Szczepanik (kl. V), K. Sowa (kl. VI),  T. Mikuliński (kl. VI), S. Nowak (kpt.kl. VI), A. Gucwa (kl. VI), J. Kras  (kl. VI), M. Szostek (kl. VI).

Opiekun zespołu: Robert Truchan

Mistrzowie gminy w piłce nożnej

Utworzono dnia 05.05.2016, 10:48